• x 7c9f9033
 • MJ0C4265
 • piSsNYvH2PU
 • 10245348 546429745473431 1980988099088917010 n
 • IMG 0965
 • k9YPnO6PcRg
 • 03
 • 02
 • 6496 b 1320756433
 • img1330894
 • 01
 • 6
 • go pro3
 • EF1C7790
 • ASA 6758-1
 • V8d32tVzoTk
 • Девушки хостес на презентации +

  Девушки хостес нашего модельного агентства в Киеве, на выставке iForum, стенд компании Binotel. Презентация спортивной команды Бинотел - Binotel Racing Team. Подробнее
 • 1

Засновник та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська детально розповіла про дизайнерів, що візьмуть участь у Ukrainian Fashion Week у березні, про найцікавіші проекти майбутнього Тижня Моди, що відбудуться «поза» подіумом. Також Ірина розповіла про відгуки зарубіжних гостей жовтневого Тижня Моди про колекції українських дизайнерів та організацію UFW. Однією з головних тем виступу Данилевської була розповідь про спеціальні проекти та «платформи», які створює Ukrainian Fashion Week з метою допомогти українським дизайнерам у роботі на європейському fashion-ринку.

Нижче подаємо текст прес-релізу 32-го Ukrainian Fashion Week.

Світ про Ukrainian Fashion Week


За час свого існування Ukrainian Fashion Week з`явився на міжнародній модній карті та у світових fashion-графіках. Повна відповідність європейському формату проведення тижнів прет-а-порте, 16-річна стабільність та, в першу чергу, талант дизайнерів-учасників Українського Тижня Моди дали можливість позиціонувати Ukrainian Fashion Week як наймасштабніший fashion-захід Східної Європи. Більше 1000 журналістів висвітлювали найважливішу подію української моди. Лише за останні чотири сезони інформація про події UFW з`явилася на 6000 інформаційних ресурсах 27 країн-членів ЄС (за даними WNU). Численні публікації в США, Росії, Японії, Китаї та інших країнах свідчать про інтерес до модних процесів, що відбуваються в Україні.


У своїх відгуках іноземні гості звертають увагу на різні аспекти організації UFW та відзначають колекції багатьох дизайнерів.

David Hadida – керівник міжнародної виставки TRANOÏ (Париж), після 4 днів перебування на Ukrainian Fashion Week не тільки захоплено коментував колекції дизайнерів і запросив (вперше!) 6 із них до участі у найпрестижнішому виставковому майданчику модного світу, а й висловив переконання, що Тижні моди багатьох країн матимуть за честь запросити українських дизайнерів продемонструвати свої колекції на їхніх подіумах.

Federico Poletti – журналіст Vogue Italy, відзначає, що Ukrainian Fashion Week прекрасно організований і структурований, «правильно поєднує комерційно успішних дизайнерів, що мають якісний творчий потенціал, з тими, які вирізняються більш концептуальним дизайном, але менш комерційно успішні на сьогодні».

Усі коментарі та інтерв’ю зарубіжних гостей минулого Ukrainian Fashion Week були представлені у щоденних випусках UFWDaily.

Кожен схвальний відгук фахівців такого рівня – це наступний крок української моди у міжнародний простір. І українські дизайнери можуть пишатися великою кількістю добрих слів на свою адресу.

32-й Ukrainian Fashion Week відбудеться з 6 по 10 березня, традиційно в одній із найкращих у Європі мистецьких локацій – музейному комплексі «Мистецький Арсенал».

39 показів, 51 дизайнер, понад 17 000 гостей, 200 акредитованих ЗМІ, офіційна вечірка відкриття та 5 тематичних after-party – це кілька цифр березневого UFW. Окрім того, офіційну Програму Українського Тижня Моди доповнять покази українських дизайнерів на інших локаціях та масштабні позаподіумні події у Мистецькому Арсеналі.

15 дизайнерів представлять свої колекції у рамках проектів New Names та Fresh Fashion – майданчиків «нової хвилі» української моди.

UFW&ELLE Ukraine presents “Retrospective of accessories

Традиційними та очікуваними стали спеціальні fashion-проекти за участі українських дизайнерів під час Українського Тижня Моди. 32-й Ukrainian Fashion Week розпочнеться презентацією спільного для UFW та журналу ELLE Україна Проекту – «Ретроспектива аксесуарів українських дизайнерів».
Аксесуар – як невід’ємний елемент колекції, аксесуар – як самостійний фешн-об’єкт, аксесуар – як символ власного стилю дизайнера, аксесуар – як автономний бренд… Запланована організаторами ретроспектива унікальних робіт стане першою спробою акцентувати увагу фахівців на наявності та перспективності ліній аксесуарів, що створюються українськими дизайнерами.

Спеціальний міжнародний проект

На 32-й Ukrainian Fashion Week за запрошенням оргкомітету завітають організатори Тижнів моди Білорусі та Казахстану. 9 березня відбудеться круглий стіл за участі цих та інших українських та іноземних спеціалістів, під час якого вони обговорять питання просування дизайнерів країн пострадянського простору на європейських фешн-ринках. Про власні стратегії виходу на західні ринки розкажуть і українські дизайнери. До участі у круглому столі будуть запрошені також баєри і журналісти. Свої колекції на спеціальному показі після круглого столу представлять Костя Омеля (Україна) та Айнур Турісбек (Казахстан).

Презентація Проекту Fashion Move On

8 березня Ukrainian Fashion Week представить проект Fashion Move On. Проведення цього проекту в минулому сезоні було ініційоване молодим дизайнером Юлією Поліщук. Проект створений з метою підтримки та розвитку співпраці дизайнерів, режисерів, блоґерів, моделей і художників сучасного мистецтва. Співпраця творчих особистостей з різних сфер втілюється у трейлери або короткометражні фільми, які яскраво ілюструють настрій та філософію, ідею та концепцію дизайнерських брендів.

Цього сезону будуть представлені fashion-відео, зняті у різний період часу за останній рік:

THE INTERACTION by LITKOVSKAYA&ELLE Ukraine, POUSTOVIT brand video SS 2013, kameskakononova collections teasers, OMELYA atelier teaser, sasha.kanevski mood video, ARTEMKLIMCHUK “BattleRoyale". У рамках проекту також буде презентовано фільм про світову топ-модель Ірину Кравченко (Україна) від Юлії Романовської та ексклюзивне відео від журналу «Viva!» про роботу дизайнерів над колекціями.

Viva! та Ukrainian Fashion Week представляють проект Viva!Photo-fashion

У рамках UFW відбудеться фотовиставка-конкурс «VIVA! Photo-fashion», де будуть представлені найкращі фотосесії журналу VIVA! та роботи фотографів-конкурсантів. Проект представить широкий спектр фотографій, знятих у співпраці з українськими дизайнерами. Жанри проекту: fashion story, art fashion, fashion-проекти з відомими особистостями, backstage-photo Ukrainian Fashion Week. Усі роботи, відібрані для виставки, стануть учасниками відкритих голосувань в інтернет-ресурсах та під час самої виставки. Автори, чиї роботи будуть визнані найкращими, отримають контракт із журналом VIVA! на роботу над фото-проектами видання.

Beintrend Fashion School

Завершення ІІІ курсу лекцій від Beintrend Fashion School для блоґерів, fashion-спеціалістів та журналістів відбудеться 9 та 10 березня. Запрошеними гостями для проведення лекцій на локації Ukrainian Fashion Week стануть Катерина Пєтухова (незалежний експерт fashion-ринку в Росії, країнах СНД та Східної Європи, колумніст Forbes.ru) та Євген Сафонов (головний редактор The Village Київ)

Коммерсантъ Fashion Stream

Видавничий Дім «Комерсант-Україна» спільно з Ukrainian Fashion Week представляють ексклюзивний онлайн-проект «Коммерсантъ FashionStream». З 6 по 10 березня у режимі онлайн на сторінці fashionstream.kommersant.ua відбудуться трансляції показiв усіх учасників 32-го Ukrainian Fashion Week. На сторінці проекту буде розміщено екран, програму трансляцій, фото- та відеоархіви попереднiх показів. Трансляції у режимі реального часу коментуватиме fashion-оглядач Видавничого Дому «Комерсант-Україна». Онлайн-проект fashionstream.kommersant.ua існує з 2010 року.

P. S.
Минулого сезону ми представили до вашої уваги «карту продажів» брендів трьох молодих українських дизайнерів. Цього сезону ми пропонуємо вам перелік українських дизайнерських брендів, чия маркетинґова стратегія передбачає участь у найавторитетніших міжнародних виставках, що мають світове визнання та проходять у Мілані та Парижі – WHITE та WHO'S NEXT Prêt-à-Porter Paris. Новою сходинкою у підкоренні світового модного ринку стане участь українських брендів у виставці TRANOЇ.

WHITE (МІЛАН) WHO'S NEXT Prêt-à-Porter Paris
(ПАРИЖ)

  TRANOЇ (ПАРИЖ)

ANISIMOV ANDRE TAN BEVZA
BEVZA  Elena BURENINA BEKh
BOBKOVA PRZONSKAYA DS'Dress by ALONOVA
Elena BURBA IVANOVA ELENAREVA
Elena BURENINA Larisa Lobanova v o z i a n o v
Igor Kikot Olena Dats`  
LUVI PODOLYAN  
Serebrova  ZEMSKOVA&VOROZHBYT  
PRZONSKAYA Nai lu-na by Anastasiya Ivanova  
v o z i a n o v    
Nai lu-na by Anastasiya Ivanova    
Yuliya Polishchuk    
ZALEVSKIY    

 Источник: http://fashionweek.ua

Back to Top